Společnost  Roneka QS, zabývající se kontrolou kvality a poskytováním personální podpory firmám právě hledá zaměstnance na pozice:

Kontrolor/-ku kvality

pro: okr. Pardubice a okolí

Náplň práce:

v  kontrola dílů strojírenské a automobilové výroby u našich zákazníků

v  opravy, čištění a třídění součástek dle pracovních postupů

v  vstupní – výstupní kontroly materiálu

Požadujeme:

v  časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost !!!

v  dobrý zdravotní stav – hlavně dobrý zrak!

v  ochota práce i ve vícesměnném provoze

v  trestní bezúhonnost

v  řp. sk. B, vlastní auto a oprávnění na VZV výhodou, ne nutností

Nabízíme:

v  možnost osobního a profesního rozvoje (vedoucí směny)

v  smlouvu DPP, po zaučení a vzájemné spokojenosti práci na HPP!

v  osobní přístup ke každému zaměstnanci a možnost si naplánovat směny dle svých časových dispozic

v  velmi zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci v čistém prostředí

v  nástup dle dohody

v  mzdu 95 – 130 kč/hod.!!! ( + příplatky každý měsíc za dobře odvedenou práci, spolehlivost, so, ne, noční, svátek)

v  vhodné i pro maminky na MD, důchodce a studenty !!!

V případě Vašeho zájmu:

pošlete prosím e-mail společně s Vaším CV na:

Děkujeme a těšíme se na Vás